Dzisiaj jest:  

III nagroda w 2003 roku i IV nagroda w 2004 roku w rankingu „Profesjonalna Gmina przyjazna Inwestorom” – w kategorii gmin liczących do 15 tys. mieszkańców

 

Plan Miasta

Mapa Gminy
Zadaj Pytanie
Władzom Gminy

STRONA GŁÓWNA

M E N U

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Położenie
Historia
Zabytki
Rozrywka
Turystyka
Oświata
Sport i rekreacja
Komunikacja
Galeria zdjęć
Adresy

U R Z Ą D
Miasta i Gminy

-
-
-
-
-
-
-

Godziny pracy
Władze Miasta i Gminy
Pracownicy Urzędu
Kontakt
Ogłoszenia

Inwestycje
Przetargi

 


 


 >> Ustaw jako startowa <<
 >> Dodaj do ulubionych <<

 

Twardogóra otrzymała nominację XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2007”. Organizatorzy, czyli Targi Pomorskie Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, przy współudziale Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, do tego zaszczytnego grona nominowali Twardogórę za dwie inwestycje: przebudowę płyty Rynku oraz remont sali ślubów w Ratuszu.
Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć wyróżniających się szczególnymi walorami w trzynastu kategoriach. Oceniane są m.in. najciekawsze modernizacje i adaptacje wnętrz, czy rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych.
Organizatorzy promują funkcjonalność przebudowanych budynków i budowli, nowatorskie rozwiązania projektowe, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, wysokie efekty ekologiczne, dbałość o architekturę i ochronę materialnego dziedzictwa kulturowego. W konkursie nie są nagradzane nowe obiekty. 10 czerwca komisja konkursowa dokonała wizytacji zgłoszonych inwestycji. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 sierpnia w Zamku Królewskim w Warszawie.

 


Urząd Miasta i Gminy w Twardogórze
ul. Ratuszowa 14, 56 - 416 Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie
tel. (0 71) 399 22 00, fax. (0 71) 315 81 42